2. Verfahren
Verfahren
Titel: BB 1622 - Onderhoud van de groene ruimten in het havendomein
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp: Onderhoud van de groene ruimten in het havendomein. De diensten omvatten inzonderheid: Onderhoud van de grasbermen, de aanplantingen, snoeien en vellen van bomen, snoeien van hagen, inrichtingen ... Ze worden uitvoeriger beschreven in het technisch gedeelte van dit bijzonder bestek. Deze opdracht wordt niet in percelen verdeeld (niet verplicht in de speciale sectoren).
Interne Kennung: 2025-1622
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1