See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Poskytování služeb pro potřeby NRB; Kategorie 1: Služby v oblasti IT
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému s názvem „DNS - Poskytování služeb pro potřeby NRB“. V rámci zavedení DNS Zadavatel vymezuje a zavádí 1. kategorii tohoto DNS, a to “Služby v oblasti IT” (“Kategorie 1”). V rámci této kategorie budou zadávány veřejné zakázky spočívající v zajištění externích odborných IT kapacit pro potřeby NRB. Zadavatel předpokládá že poptávány budou zejména služby odpovídající těmto IT rolím: Project manager, IT/Business, Analytik/Architekt, IT Developer, Release manager, Test manager, Tester, Vendor manager apod. Více informací viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 11945-2023
Interne Kennung: DNS - Poskytování služeb pro potřeby NRB; Kategorie 1: Služby v oblasti IT
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72400000 Internetdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001