522507-2026 - Ergebnis
Niederlande – Wasserbauarbeiten – Raamovereenkomsten Gemalen en Stuwen 2026-2034
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomsten Gemalen en Stuwen 2026-2034
BeschreibungWaterschap Drents Overijsselse Delta zoekt drie raamcontractanten die samen met WDODelta in bouwteamverband de benodigde werkzaamheden ten behoeve van het Meerjarenprogramma Gemalen en Stuwen kunnen uitvoeren in de periode 2026-2034. De raamovereenkomsten worden aanbesteed via een Europese niet-openbare procedure. Na de selectiefase blijven er maximaal zeven Gegadigden over, die een uitnodiging voor de inschrijffase zullen ontvangen. De beoordeling van de inschrijvingen en de uiteindelijke gunning zal plaatsvinden op basis van het gunningscriterium EMVI-BPKV. Meerjarenprogramma is/wordt uitgewerkt in een jaarlijkse opgave van 15 a 20 objecten.
Interne KennungZ/26/073392
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45247100 Bauarbeiten für Wasserstraßen, 45248000 Bauarbeiten für hydromechanische Anlagen, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1