See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een meerjarige overeenkomst van 48 maanden (2024-2027) voor de aankoop en levering van EPDM materialen en accessoires type ‘Mastersystems’ (of equivalent) voor de herstelling van daken in het kader van het onderhoud van de militaire gebouwen.
Beschreibung: De onderhavige overheidsopdracht betreft een meerjarige overeenkomst van 48 maanden (2024-2027) voor de aankoop en de levering van EPDM-materialen en accessoires van het type ‘Mastersystems’ (of equivalent) voor de herstelling van daken in het kader van het onderhoud van de militaire gebouwen.
Interne Kennung: 24IA461
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Bestek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44112500 Dachdeckungsmaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24IA461 - 1
Beschreibung: Een meerjarige overeenkomst van 48 maanden (2024-2027) voor de aankoop en levering van EPDM materialen en accessoires type ‘Mastersystems’ (of equivalent) voor de herstelling van daken in het kader van het onderhoud van de militaire gebouwen
Interne Kennung: 1