2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportovní kabiny SK Sokol Malé Žernoseky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle projektové dokumentace a výkazu výměr, provedení dodání modulového domu sestaveného z nových nerepasovaných kontejnerů a jeho vybavení (elektroinstalace a osvětlení, zdravotechnické instalace a zařizovací předměty), který má funkci kabin ve sportovním areálu. Součástí předmětu jsou také montážní práce související s dodáním modulového domu, jeho usazení na zadavatelem připravené základy tvořené betonovou základovou deskou, a jeho zprovozněním. Předmětem zakázky je dále: • Doprava do místa plnění vč. usazení modulárního domu na připravené betonové základy, napojení na připravená media a zprovoznění. • Instruktáž obsluhy v rozsahu potřebném pro provádění servisu. Objekt je navržen jako 8x typový kontejner o maximálních vnějších rozměrech 3,00 x 7,50 m a 2x typový kontejner o vnějších rozměrech 9,00 x 7,50 m s výškou cca 2,89 m. Spodní podlaží je tvořeno se 7 ks kontejnerů a horní podlaží z 3 ks. Kontejnery budou vzájemně propojeny, aby vzniklo komplexní zázemí fotbalového klubu
Interne Kennung: Sportovní kabiny SK Sokol Malé Žernoseky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001