2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0117 - Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Beschreibung: Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart Deze aanbesteding richt zich op de adviseur installatietechniek + bouwfysica + duurzaamheid (hierna: Installatieadviseur of Opdrachtnemer), één van meerdere aanbestedingstrajecten benodigd voor de vorming van het Ontwerpteam voor de ontwikkeling en bouw van de Integrale Ontwerpopgave nieuwbouw Nieuwe Meervaart en herontwikkeling zuidwestoever Sloterplas (hierna: Integrale Ontwerpopgave).
Interne Kennung: AI 2026-0117
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212322 Bau von Theatern, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Adviseur installatietechniek, bouwfysica en duurzaamheid voor nieuwbouw Nieuwe Meervaart
Beschreibung: Deze aanbesteding richt zich op de adviseur installatietechniek + bouwfysica + duurzaamheid (hierna: Installatieadviseur of Opdrachtnemer), één van meerdere aanbestedingstrajecten benodigd voor de vorming van het Ontwerpteam voor de ontwikkeling en bouw van de Integrale Ontwerpopgave nieuwbouw Nieuwe Meervaart en herontwikkeling zuidwestoever Sloterplas (hierna: Integrale Ontwerpopgave). 0
Interne Kennung: 1