2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Samorządu Studentów UJ, Towarzystwa Doktorantów UJ, Rady Kół Naukowych UJ i in. organizacji studenckich z podziałem na 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie (znakowanie odpowiednią metodą), zakup i sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Samorządu Studentów UJ, Towarzystwa Doktorantów UJ, Rady Kół Naukowych UJ oraz innych organizacji studenckich, w podziale na poniższe części: CZĘŚĆ I – Odzież i dodatki dla Samorządu Studentów UJ i in.; CZĘŚĆ II – Bluzy dla Samorządu Studentów UJ i in.; CZĘŚĆ III – Koszulki dla Samorządu Studentów UJ i in.; Zamawiający zastrzega, iż przedstawione ilości w niniejszej SWZ oraz załączniku A do SWZ są wielkościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy w ramach zamówień zamiennych bilansujących się w kwocie oferty, natomiast Zamawiający nie przewiduje możliwości realizacji zamówień dodatkowych bądź innego asortymentu w okresie trwania umowy.
Interne Kennung: 80.272.277.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Odzież i dodatki
Beschreibung: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odzieży i dodatków promocyjnych i reklamowych na potrzeby Samorządu Studentów UJ, Towarzystwa Doktorantów UJ, Rady Kół Naukowych UJ i in. organizacji studenckich.
Interne Kennung: 80.272.203.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Bluzy
Beschreibung: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy bluz promocyjnych i reklamowych na potrzeby Samorządu Studentów UJ, Towarzystwa Doktorantów UJ, Rady Kół Naukowych UJ i in. organizacji studenckich.
Interne Kennung: 80.272.203.2025 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Koszulki
Beschreibung: Wyłonienie wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy koszulek promocyjnych i reklamowych na potrzeby Samorządu Studentów UJ, Towarzystwa Doktorantów UJ, Rady Kół Naukowych UJ i in. organizacji studenckich.
Interne Kennung: 80.272.203.2025 cz. III