2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Skępe odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców w okresie od 01.01.2025 r,. do 31.12.2025 r. 2. Miasto i Gmina Skępe obejmuje obszar miasta oraz obszar wiejski podzielony na 16 sołectw. Według stanu na 31.10.2024 r. na terenie Miasta i Gminy Skępe zameldowanych było 7.126 osób. Odpady były odbierane z 2.162 nieruchomości, w których zamieszkiwało 5.427 osób. 3. W okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. przewiduje się następujące ilości odpadów: 1) niesegregowane odpady komunalne – 952,75 Mg; 2) segregowane odpady komunalne – 993,28 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 684119-2024
Interne Kennung: UMiG-ZP.271.2.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Skępe odbieranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. 2. Miasto i Gmina Skępe obejmuje obszar miasta oraz obszar wiejski podzielony na 16 sołectw. Według stanu na 31.10.2024 r. na terenie Miasta i Gminy Skępe zameldowanych było 7.126 osób. Odpady były odbierane z 2.162 nieruchomości, w których zamieszkiwało 5.427 osób. 3. W okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. przewiduje się następujące ilości odpadów: 1) niesegregowane odpady komunalne – 952,75 Mg; 2) segregowane odpady komunalne – 993,28 Mg. 4. W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących w danym czasie przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego. 5. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odebrać każdą ilość następujących rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców: 1) papier (kod 20 01 01, 15 01 01); 2)metale (kod 20 01 40, 15 01 04); 3) tworzywa sztuczne (kod 20 01 39, 15 01 02); 4) szkło (kod 15 01 07); 5) odpady opakowaniowe wielomateriałowe (kod 15 01 05, 15 01 03, 15 01 06); 6) bioodpady (kod 20 02 01, 20 01 08); 7) przeterminowane leki (kod 20 01 32); 8) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek (kod ex 20 01 99); 9) zużyte baterie i akumulatory (kod 20 01 34); 10) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kod 20 01 36); 11) meble i inne odpady wielkogabarytowe (kod 20 03 07); 12) zużyte opony (kod 16 01 03); 13) odpady budowlane i rozbiórkowe (kod 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 06 04, 17 09 04); 14) odpady tekstyliów i odzieży (kod 20 01 10, 20 01 11, 15 01 09); 15) popiół (kod 20 01 99); 16) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod 20 03 01), przy czym rodzaje odpadów wskazane w ppkt 7-14 przyjmowane są w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 6. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen