522603-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Traktoren – Malotraktor s lesnickou nástavbou pro práci v lese a komunální údržbu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMalotraktor s lesnickou nástavbou pro práci v lese a komunální údržbu
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového nepoužitého malotraktoru s lesnickou nástavbou dle technické specifikace zadavatele a v rozsahu kupní smlouvy (dále jen smlouva), která je přílohou této výzvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/54