522617-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na dogradnji i obnovi zgrade Prve osnovne škole Ogulin
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na dogradnji i obnovi zgrade Prve osnovne škole Ogulin
Beschreibung: Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na dogradnji i obnovi zgrade Prve osnovne škole Ogulin
Interne Kennung: 70-114/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na dogradnji i obnovi zgrade Prve osnovne škole Ogulin
Beschreibung: Usluga stručnog nadzora nad izvođenjem radova na dogradnji i obnovi zgrade Prve osnovne škole Ogulin prema opisu usluge definirane u Prilogu I. Dokumentacije.
Interne Kennung: 70-114/2024-1