See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST DTP LAY-OUT & KLEIN DRUKWERK
Beschreibung: Deze opdracht betreft DTP en lay-out, aanbieden van een digitaal huisstijlplatform en het drukken van gestandaardiseerd drukwerk (verder in ‘Bepalingen’ hieronder). Uitvoering gebeurt op de locatie van de leverancier. De plaatsingsprocedure is een openbare procedure. Er zijn hierin 3 percelen, de aanbieders mogen intekenen op 1 of meerdere percelen: - DTP en lay-out - Huisstijlplatform - Gestandaardiseerd drukwerk Perceel 1: DTP en layout Perceel 2: huisstijlplatform Perceel 3: gestandaardiseerd drukwerk
Interne Kennung: PPP0NS-903/6126/VUB/2026/MARCOM/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DTP en layout
Beschreibung: VUB beschikt over een VUB-huisstijl (https://www.vub.be/huisstijl) en tal van open bronfiles. Voor de samenwerking met ULB werd ook een aparte huisstijl ontwikkeld. Alle producten die in opdracht van de VUB en ULB-VUB worden gemaakt worden automatisch eigendom van VUB, alle open files dienen opgeslagen te worden (incl. archief over de looptijd van deze opdracht), op eenvoudig verzoek ter beschikking gesteld te worden en periodiek overgedragen te worden aan de VUB. De opdrachtnemer zal bijgevolg in hoofdzaak deze lay-out toepassen met andere logo’s, beelden en tekstmateriaal en het aldus ook klaarmaken voor druk of digitale print/weergave. Dit begrijpen we onder DTP. Daarnaast zal de opdrachtnemer nieuwe lay-outs ontwikkelen teneinde de huisstijl te laten evolueren en actueel te houden. Voor deze categorie worden nieuwe open designfiles gecreëerd en ter beschikking gesteld voor de DTP. Ook het aanleveren van drukklare files wordt hierin voorzien. Het geheel van dit proces verstaan we onder lay-out.
Interne Kennung: VUB/2026/MARCOM/001_1
Los: LOT-0002
Titel: Huisstijlplatform
Beschreibung: VUB telt meer dan 4 000 personeelsleden en meer dan 19 000 studenten. Het is evident dat heel wat communicatie- en marketingproducten worden gemaakt. Om de huisstijl in goede banen te leiden beschikt VUB over een uitgebreide merkenstrategie te vinden op: https://www.vub.be/huisstijl. Het huisstijlplatform laat toe om voor om en bij de 45 diensten gepersonaliseerde producten te maken.
Interne Kennung: VUB/2026/MARCOM/001 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Gestandaardiseerd drukwerk
Beschreibung: De aanbieder van het huisstijlplatform kan desgewenst een offerte indienen voor gestandaardiseerd drukwerk. Waar de koppeling tussen DTP en gestandaardiseerd drukwerk aanleiding geeft tot besparingen, dient dit in de offerte opgenomen te worden. Alle drukwerk dient te gebeuren op FSC papier maco silk en gedrukt te worden met vegetale inkten. Ook andere dan papieren verpakkingen dienen vermeden te worden. Plastic folies en niet recycleerbare folies zijn niet toegestaan. De voorkeur wordt gegeven aan papieren wikkels. Het gekozen drukprocedé is afhankelijk van de kostprijs, er mag ook digitaal gedrukt worden. In dat geval dient dat in de inventaris aangegeven te worden. Er wordt altijd geleverd op een vaste plaats op de campus in Etterbeek en op een vaste plaats op de campus in Jette. Per opdrachtgever dient een aparte factuur opgemaakt. Jaarlijks levert de opdrachtnemer een overzicht van alle bestelde goederen evenals het hiervoor gefactureerde totaalbedrag
Interne Kennung: VUB/2026/MARCOM/001 3_3