See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/39/26/LGOI/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu chorób płuc i chorób wewnętrznych
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie chorób płuc oraz chorób wewnętrznych na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001