2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Gaszowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających w gospodarstwach domowych oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Gaszowice (dalej Gminy), z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przedmiot zamówienia obejmuje nieruchomości zamieszkałe i niezamieszkałe określone w załączniku do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających w gospodarstwach domowych oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Gaszowice (dalej Gminy), z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przedmiot zamówienia obejmuje nieruchomości zamieszkałe i niezamieszkałe określone w załączniku do SWZ. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez: 1.Wyposażenie 2 nieruchomości wielolokalowych w kontenery o poj. 1100 litrów do gromadzenia żużli i popiołów oraz odpadów zbieranych selektywnie (6 sztuk kontenerów). 2.Organizację zbiórki odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych). 2.1. Zbiórka odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych odbywać się będzie z podziałem na: a) odpady pochodzące z selektywnej zbiórki odpadów – 1 raz na 4 tygodnie: - szkło – worek lub pojemnik zielony (szkło kolorowe), - papier – worek niebieski lub pojemnik niebieski, - metale, tworzywa sztuczne, odpady wielomateriałowe do jednego pojemnika lub worka żółtego. b) odpady niesegregowane – zmieszane: - budynki jednorodzinne - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - nieruchomości niezamieszkałe, na których znajdują się obiekty użyteczności publicznej albo wykorzystywanych na prowadzenie działalności gospodarczej - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - budynki wielolokalowe – 1 raz na tydzień od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na dwa tygodnie. c) odpady komunalne wielkogabarytowe odbierane z terenów zamieszkałych – (tj. m.in.: stare meble, wózki dziecięce, sprzęt gospodarstwa domowego w tym deski, materace itp.) – 1 raz na pół roku, d) odpady ulegające biodegradacji – pojemnik brązowy: - budynki jednorodzinne - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - nieruchomości niezamieszkałe, na których znajdują się obiekty użyteczności publicznej albo wykorzystywanych na prowadzenie działalności gospodarczej - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - z nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe - 1 raz na dwa tygodnie od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na cztery tygodnie, - budynki wielolokalowe – 1 raz na tydzień od kwietnia do października, a w pozostałych miesiącach 1 raz na dwa tygodnie. e) zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, zużyte opony z terenów zamieszkałych – 2 razy w roku, f) odbiór odpadów budowlanych i rozbiórkowych (pochodzących z drobnych remontów domowych) – 2 razy w roku z kontenerów ustawionych przez firmę odbierającą odpady przy Gminnym Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (min. 4 kontenery), g) popioły i żużle z terenów zamieszkałych i niezamieszkałych – 1 raz na 4 tygodnie (w miesiącach: styczeń – maj oraz wrzesień-grudzień), h) odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia, baterie i akumulatory, zużyte tekstylia i odzież oraz odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek – nie rzadziej niż 1 raz w roku z pojemnika ustawionego przy Gminnym Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen