2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upravljanje projektom gradnje cjevovoda Vrbovsko – Nadvučnik
Beschreibung: Predmet nabave su usluge upravljanja projektom - ugovora za radove sanacije transportnog cjevovoda VS Sv. Ilija – VS nadvučnik, prema projektnom zadatku ove Dokumetacije o nabavi. Upravljanje projektom gradnje provodi se sukladno odredbama Zakona o gradnji („Narodne novine“, broj 155/25), Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje („Narodne novine“, broj 78/15, 118/18, 110/19).
Interne Kennung: MV 48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000