2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dozer - zemní práce
Beschreibung: dodávka dozeru včetně příslušenství, a to včetně dopravy na místo předání_výkon (min.110 kW- max.130 kW), emisní norma EU č. V, hmotnost stroje (min. 13,2t- max.14,1 t), podvozek v provedení HD do těžkého provozu, senzor opotřebení pásu, třínožový rozrývač, originální 6 polohová radlice, sklopná radlice pro převoz, hydrostatický pohon, rychlost pojezdu vpřed i vzad 0-10 km/h, kabina ROPS, FOPS vč. klimatizace a topení, zpětná kamera , led maják na pevno, rádio s možností bezdrátoveho připojení mob. telefonu, vzduchem odpružená, vyhřívaná a ventilovaná sedačka strojníka, Integrovaná 2D nivelace systém TRIMBLE, automatické řízení pasů a naklápění radlice , automatická kontrola trakce stroje vč. automatického přizvedávání radlice, vyhřívané joysticky pro ovládání pojezdu stroje, vzdálené sledování stroje s reportem využítí stroje a vyhodnocením spotřeby PHM, záruka min.36měsíců nebo 4000mth na celý stroj, šíře desky pasů (min. 550mm- max. 600mm), šířka podvozku stroje (min. 2300mm- max. 2400mm), délka stroje vč. radlice v rovné poloze (min. 5000mm - max. 5200mm), výška stroje po ROPS (min. 2950 - max. 3000mm), rypná síla rozrývače (min.42kN- max.50kN), šířka rozrývače (min.1900mm- max. 2200mm), Objem radlice (min. 3,1m3- max 3,5m3), šířka radlice roztažená (min. 3000mm- max. 3200mm), šířka radlice sklopená (min. 2 300mm- max. 2 550mm), Osvětlení LED pro provoz v noci (min8 ks- max. 12 ks)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43211000 Planierraupen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43211000 Planierraupen
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Dozer