2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa usługa w ramach organizacji polskiego pawilonu narodowego podczas edycji World Nuclear Exhibition (WNE) w Paryżu (Francja) w dniach 04-06 listopada 2025 r. oraz powiązanych z tym planowanych wydarzeń Ministerstwa Przemysłu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa w ramach organizacji polskiego pawilonu narodowego podczas edycji World Nuclear Exhibition (WNE) w Paryżu (Francja) w dniach 04-06 listopada 2025 r. oraz powiązanych z tym planowanych wydarzeń Ministerstwa Przemysłu
Vorherige Bekanntmachung: 323488-2025
Interne Kennung: BDG.260.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZŁOŻENIA OFERTY WRAZ Z WYMAGANYMI ZAŁĄCZNIKAMI 2) Oferta (Formularz oferty – załącznik nr 1 do Zaproszenia) powinna być przygotowana w języku polskim. 3) Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 4) Do oferty należy załączyć: Koncepcję Wydarzenia w skład której wchodzą następujące elementy: Organizacja logistyczna. • W przypadku, gdy Wykonawca jest reprezentowany przez pełnomocnika, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo, określające zakres umocowania, podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy. 5) Ofertę wraz z załącznikami należy przesłać do dnia 23.07.2025 r. do godz. 9.00 na adres email: zakupy@mp.gov.pl 6) Oferta wraz z załącznikami musi zostać zaszyfrowana i przesłana w następujący sposób: • W tytule przesłanej wiadomości zawierającej ofertę wraz z załącznikami należy wpisać „Postępowanie Wykonawcze” oraz nazwę Wykonawcy; • Podpisana oferta wraz z załącznikami (wszystkie dokumenty, które składa Wykonawca) musi zostać zaszyfrowana, tj. opatrzona hasłem dostępowym; • Wykonawca przesyła Zamawiającemu zaszyfrowaną ofertę wraz z załącznikami w taki sposób, aby dokumenty te dotarły do Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. Datą otrzymania będzie potwierdzenie dostarczenia wiadomości zawierającej ofertę do serwera pocztowego Zamawiającego. • Wykonawca przekazuje hasło dostępu do złożonej oferty wraz z załącznikami po upływie terminu składania ofert, jednak nie później niż w ciągu 60 minut od upływu terminu na składanie ofert na adres: zakupy@mp.gov.pl • W przypadku braku przekazania przez Wykonawcę hasła dostępu do oferty Zamawiający zostawi ją bez rozpatrzenia. 7) Zamawiający informuje, iż nie będzie dokonywał oceny ofert przesłanych na adres inny, niż wskazany powyżej. 8) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie Wykonawcze nr 2 pn. Kompleksowa usługa w ramach organizacji polskiego pawilonu narodowego podczas edycji World Nuclear Exhibition (WNE) w Paryżu (Francja) w dniach 04-06 listopada 2025 r. oraz powiązanych z tym planowanych wydarzeń Ministerstwa Przemysłu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa usługa w ramach organizacji polskiego pawilonu narodowego podczas edycji World Nuclear Exhibition (WNE) w Paryżu (Francja) w dniach 04-06 listopada 2025 r. oraz powiązanych z tym planowanych wydarzeń Ministerstwa Przemysłu”