See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku i wielorazowego użytku stosowanego do operacji chirurgicznych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w ramach wyodrębnionych zadań (pakietów) specjalistycznego sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku stosowanego do operacji chirurgicznych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku - Białej w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Kod CPV:33.16.90.00). Wymagania jakościowe, o których mowa w art. 246 ust. 2 zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia– kryterium ceny stanowi kryterium oceny ofert o wadze 100 %. Przez dostawę Zamawiający rozumie cykliczne dostawy sprzętu jednorazowego użytku i wielorazowego użytku stosowanego do operacji chirurgicznych w okresie obowiązywania umowy, zgodnie z zamówieniami Zamawiającego dostosowanymi do jego bieżących potrzeb, nie rzadziej niż dwa razy w miesiącu, w ustalonych każdorazowo z Wykonawcą terminach, w dni robocze w godzinach 8:00 – 12:00. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do magazynu Apteki Szpitalnej mieszczącego się przyul. Wyzwolenia 18, bądź magazynu Apteki Szpitalnej mieszczącego się przy ul. Wyspiańskiego 21, zgodnie z adresem wskazanym w zamówieniu. Dostawy winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 5 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. W przypadku sprzętu objętego stałą bazą dostawy odbywać się będą do godz. 14:00, wyłącznie na Blok Operacyjny, paczki winny być zaadresowane w następujący sposób: BESKIDZKIE CENTRUM ONKOLOGII - SZPITAL MIEJSKI UL. WYZWOLENIA 18, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, KIEROWNIK BLOKU OPERACYJNEGO - DANUTA WAWAK.
Vorherige Bekanntmachung: 617850-2024
Interne Kennung: DZP.271.41.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. klipsy tytanowe, klipsy naczyniowe, klipsownice, retraktory;
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. ładunki do staplerów, staplery
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. staplery okrężne, jednorazowe rękojeści do staplera endoskopowego, trokary, retraktory, nożyce harmoniczne
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m. in. jednorazowe koszyki do usuwania złogów, trójkanałowe papilotomy jednorazowego użytku, protezy dróg żółciowych, dwunastnicy, jelit oraz przełyku, jednorazowe zestawy do wprowadzania protez, jednorazowe trójstopniowe poszerzadła balonowe, cewniki do dróg żółciowych i trzustkowych, protezy samorozprężalne do przełyku i dróg żółciowych, klipsy do klipsownicy endoskopowej
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. staplery okrężne, liniowe, ładunki do staplera liniowego, stapler endoskopowy, trokary
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. stenty samorozprężalne do przełyku, dróg żółciowych, jelita grubego i dwunastnicy, protezy żółciowe, cewniki do drenażu
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. stenty, samorozprężalne, pętle, siatki, igły przeznaczone do zabiegów chirurgicznych, prowadnice
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. butelka na wodę, butelka zapasowa, filtry do ssaka, pompy i infuzji, kabel do wideoskopu, osłonki do końcówek endoskopu, szczoteczki, zawory i zatyczki do bronchoskopii
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. rurki rektoskopowe, anoskopy, uchwyty do rurki rektoskopowej, proktoskopy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: W skład zamówienia wchodzą m.in. jednorazowe cewniki, jednorazowe szczoteczki cytologiczne, jednorazowe szczoteczki do czyszczenia kanałów endoskopowych, antyalergiczny aqua-gel, jednorazowe igły do ostrzykiwania, koszyk jednorazowego użytku do lipotrypsji, tusz endoskopowy na bazie węgla.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. zakrywka wodoodporna, adapter do czyszczenia kanału, szczypce biopsyjne jednorazowe, butelka na wodę, adapter do czyszczenia kanału ssącego, zawór woda/powietrze, jednorazowy zawór biopsyjny, wielorazowa uszczelka do trokara, słój do pompy, igła Veressa, kleszczyki, wkłady do narzędzia laparoskopowego, dreny, elektrody, wkłady do narzędzi laparoskopowych
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. zestawy elektrod, zestawy płytek uziemiających, kabel do elektrody neutralnej
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. elektrody neutralne jednorazowego użytku, kable do jednorazowych elektrod neuturalnych, wielorazowe elektrody nożowe, jednorazowe i wielorazowy elektrody igłowe, wielorazowe elektrody pętlowe, jednorazowe i wielorazowe elektrody kulkowe oraz szpatułkowe, wraz z oprzyrządowaniem, sondy, pincety bipolarne, aplikatory argonowe
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. elektroda neutralna, rękojeść, kabel do monopolarnych instrumentów, pęseta
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. optyka laparoskopowa, rękojeść ssąco płucząca, disektory, nożyczki laparoskopowe, trokary, wielorazowe zastawki, groty do trokarów, wielorazowe uszczelki silikonowe do trokarów
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. protezy samorozprężalne do przełyku usuwalna, proteza bariatryczna usuwalna, protezy samorozprężalne do dróg żółciowych, proteza samorozprężalna jelitowa/dwunastnicza
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. kleszcze biopsyjne, pętle, igły iniekcyjne, szczoteczki czyszczące zestaw, balony trójkanałowe, samorozprężalne stenty do trzustki i żołądka
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: w skład zamówienia wchodzą m.in. retraktory, trokary optyczne, worki laparoskopowe, staplery endoskopowe, tasiemki silikonowe
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20