2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servers en Storage
Beschreibung: De gemeente heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het leveren van Servers- en storageproducten inclusief supportcontracten van de fabrikanten alsmede en aanvullende dienstverlening zoals adviesdiensten en recycling. De gemeente is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met twee opties tot verlenging met 1 jaar (totaal 4 jaar).
Interne Kennung: 20260309
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72100000 Hardwareberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Servers en storage
Beschreibung: Zie leidraad 2 jaar + 2 x 1 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 1 jaar verlengen