522776-2026 - Ergebnis
Litauen – Busse – Nauji M2 klasės arba M3 klasės B grupės, 16+1 (vairuotojo) sėdimų vietų elektriniai mokykliniai autobusai, su vidiniu liftu (keltuvu), lengvai pritaikomi pavėžėti 2 neįgaliuosius vežimėliuose
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nauji M2 klasės arba M3 klasės B grupės, 16+1 (vairuotojo) sėdimų vietų elektriniai mokykliniai autobusai, su vidiniu liftu (keltuvu), lengvai pritaikomi pavėžėti 2 neįgaliuosius vežimėliuose
Beschreibung: Siūlomos prekės turi atitikti Techninėje specifikacijoje (priedas Nr. 2) nustatytus reikalavimus. Pirkimas finansuojamas ES lėšomis pagal ES projektą „Padidinti ugdymo prieinamumą atskirtį patiriantiems vaikams Kelmės rajone“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naujas M2 klasės arba M3 klasės B grupės, 16+1 (vairuotojo) sėdimų vietų elektrinis mokyklinis autobusas, su vidiniu liftu (keltuvu), lengvai pritaikomu pavėžėti 2 neįgaliuosius vežimėliuose
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2