522778-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von praktischen Ärzten – Świadczenie usług medycznych przez lekarzy Rehabilitacja
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych przez lekarzy Rehabilitacja
Beschreibung1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji medycznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:05 z funkcją lekarza kierującego oddziałem na rzecz pacjentów Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowej 2. Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:05 w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i w Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej.
Interne KennungKonkurs 26/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenia medyczne udzielane przez lekarzy Rehabilitacja