See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/19/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Zadanie - Endoskopia 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis,a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Zadanie - Endoskopia 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Zadanie - Endoskopia 3
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Zadanie - Endoskopia 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Zadanie - Endoskopia 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Zadanie - Endoskopia 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Zadanie - Endoskopia 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Zadanie - Endoskopia 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Zadanie - Endoskopia 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Zadanie - Endoskopia 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Zadanie - Endoskopia 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Zadanie - Blok 1
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Zadanie - Blok 2
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Zadanie - Blok 3
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Zadanie - Blok 4
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 Zadanie - Blok 5
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 Zadanie - Blok 6
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18 Zadanie - Blok 7
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 Zadanie - Blok 8
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 Zadanie - Blok 9
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 Zadanie - Blok 10
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 Zadanie - Blok 11
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 Zadanie - Blok 12
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 Zadanie - Blok 13
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 Zadanie - Blok 14
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 Zadanie - Blok 15
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 Zadanie - Blok 16
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 Zadanie - Blok 17
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 Zadanie - Blok 18
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 Zadanie - Blok 19
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 Zadanie - Blok 20
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 Zadanie - Blok 21
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 Zadanie - Blok 22
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 Zadanie – Sterylizacja 1
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 Zadanie – Sterylizacja 2
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 Zadanie – Sterylizacja 3
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 Zadanie – Sterylizacja 4
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 Zadanie – Sterylizacja 5
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 Zadanie – Sterylizacja 6