2. Verfahren
Verfahren
Titel: Križovatka ciest I/11 - III/2053 a I/11 - III/2056 v KÚ Povina (Technická štúdia)
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie a dodanie Technickej štúdie (TŠ) v súlade s TP MDV SR „Dokumentácia stavieb ciest“ Technické podmienky TP 019, v súlade s príslušnými technickými a právnymi predpismi a normami platnými na území Slovenskej republiky. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je obsiahnuté v zväzku 1, časti 1.2 Opis predmetu zákazky.
Interne Kennung: 4/2026/5110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001