See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla I Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej na okres od 01.10.2026 r. do 30.09.2028 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (również sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1A, 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w podziale na części zamówienia: 1.1. I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) oświetlenia ulicznego wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 2 012 222 kWh, 1.2. II część zamówienia: dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 6 129 955 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 144 976 kWh, 1.3. III część zamówienia: dostawa energii wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) do obiektów rozliczanych w ramach spółdzielni energetycznej wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 16 000 kWh. Dla tych PPE zostaną zawarte umowy kompleksowe z rozliczeniem oze w ramach spółdzielni energetycznej na zasadzie net metering, zgodnie z przepisami Rozdziału 2 art. 38c ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii. Informacja podana została w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 343261-2026
Interne Kennung: 1GZ/Energia/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - dostawa energii elektrycznej do obiektów oświetlenia ulicznego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla I części zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) oświetlenia ulicznego wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 2 012 222 kWh,
Interne Kennung: 1GZ/Energia/2026 - część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2A do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: II część - dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla II części zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 6 129 955 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 144 976 kWh,
Interne Kennung: 1GZ/Energia/2026 - część II
Los: LOT-0005
Titel: III część - dostawa energii wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) do obiektów rozliczanych w ramach spółdzielni energetycznej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla III części zamówienia jest dostawa energii wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) do obiektów rozliczanych w ramach spółdzielni energetycznej wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 16 000 kWh.
Interne Kennung: 1GZ/Energia/2026 - część III
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2B do SWZ).