2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Lucht Meng Installatie (LMI) Vlietland (DIG-19010)
Beschreibung: De opdracht betreft een reparatie met gedeeltelijke uitbreiding van een bestaande LMI die sinds 2008 operationeel is. Deze installatie is ontworpen en gerealiseerd op basis van de door ISS toegepaste Nossle-techniek. De opdracht betreft een reparatie met gedeeltelijke uitbreiding van een bestaande lucht meng installatie (LMI) die sinds 2008 operationeel is. Deze installatie is ontworpen en gerealiseerd op basis van de door ISS toegepaste Nossle-techniek.
Interne Kennung: DIG-19010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996600 Ausrüstungen für Sauerstoffanreicherung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161400 Unterwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1