52283-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dampfkessel – OJ-79-04-40615 A 40616 - GENERÁLNÍ OPRAVA KOTELNÍHO ZAŘÍZENÍ KOTLE Č. 5 A 6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOJ-79-04-40615 A 40616 - GENERÁLNÍ OPRAVA KOTELNÍHO ZAŘÍZENÍ KOTLE Č. 5 A 6
BeschreibungPředmětem díla je generální oprava zařízení kotlů č. 5 a 6 v lokalitě Mělník. Jedná se zejména o výměnu trubek výsypek a trubek zavodňovacích komor, výměnu spádových trubek zavodňovacího potrubí (dále jen „spádovek“), opravu zavěšení trubek 1. přehříváku páry, opravu utěsnění práškových hořáků, diagnostiku nátrubků spádových trubek přivařených na těleso bubnu, výměnu 3. přehříváku páry včetně komor a částečnou výměnu 4. přehříváku páry jednotlivých kotlů. Na kotli K5 je také předmětem díla výměna TC EKO l. Nedílnou součástí předmětu díla je i zpracování objednatelem požadované dokumentace, provedení všech zkoušek, úspěšné odzkoušení a uvedení zařízení do provozu a likvidace odpadů.
Interne KennungN006/24/V00004808
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna termínu - v ZD část 3 - NÁVRH SMLOUVY, čl. 4, odst. 4.6.