2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi całodobowej ochrony obiektów i terenów wraz z parkingami należącymi do WFDiF w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodobowej ochrony obiektów i terenów wraz z parkingami Zamawiającego tj. Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie (zwanej dalej WFDiF) przy ul. Chełmskiej 21, al. Lotników 1 i ul. Puławskiej 61 przed kradzieżą, włamaniem oraz pożarem, a także przed szkodami wywołanymi wejściem na teren osób nieupoważnionych.
Interne Kennung: P/7/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001