2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s kombinací účinných látek TRIFLURIDIN A TIPIRACIL 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s kombinací účinných látek TRIFLURIDIN A TIPIRACIL pro potřeby zadavatele, jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech zadavatele, na základě rámcové dohody uzavřené s jedním vybraným dodavatelem na období 24 měsíců od uzavření rámcové dohody.
Interne Kennung: 4757/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0002