See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUM_WAGENPARK WOONBOOG, leasing van hybride personen- en bestelwagens_ID2952
Beschreibung: Financiële renting op basis van: Voorschot 25 % - Maandelijkse aflossing – Restwaarde 16 % Leveringsplaats: WOONBOOG, Campus Blairon 599 te 2300 Turnhout. Bedoeling is de bestelling en levering nog dit jaar rond te hebben, tenzij anders overeengekomen (zie paragraaf looptijd en leveringstermijn). Bij tevredenheid over de kwaliteit van de individuele wagens zal Woonboog deze in alle waarschijnlijkheid definitief aankopen. Elk voertuig moet minstens voldoen aan de op dat moment geldende EURO-norm. De voertuigen moeten bovendien beantwoorden aan de vigerende milieucriteria. De opdracht is opgedeeld in volgende deelopdrachten: Deelopdracht 1A “Hybride wagens lichte vracht” Toelichting: Het gaat hier om de financiële renting van 4 hybride wagens lichte vracht met een gemiddelde van 12000 km per jaar met optie tot bijbestelling. Deelopdracht 1B “Hybride personenwagens ” Toelichting: Het gaat hier om de financiële renting van 2 hybride poolwagens met een gemiddelde van 12000 km per jaar met optie tot bijbestelling aan éénheidsprijs. Deelopdracht 2A "Hybride bestelwagens” Toelichting: Het gaat hier om de financiële renting van 2 hybride bestelwagens met een gemiddelde van 15000 km per jaar met optie tot bijbestelling aan éénheidsprijs. Het is de aanbieder toegestaan hierin de meest economisch gunstige bestelwagen (hybride of diesel) aan te bieden. Deelopdracht 2B “Hybride bestelwagens groter model_VEREISTE OPTIE” Toelichting: Het gaat hier om de financiële renting van 1 hybride bestelwagen met een gemiddelde van 15000 km per jaar met optie tot bijbestelling aan éénheidsprijs.
Interne Kennung: PPP0IE-2952/5206/2025-0007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RAAM_PATRIMONIUM_WAGENPARK WOONBOOG, leasing van personen- en bestelwagens_ID2952
Interne Kennung: 2025-0007_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie posten aub.)