2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajišťování letenek a souvisejících služeb pro Úřad průmyslového vlastnictví, č. ÚPV-131
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajišťování letenek a souvisejících služeb pro Úřad průmyslového vlastnictví za účelem realizace zahraničních služebních a pracovních cest jeho zaměstnanců, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 17852-2022
Interne Kennung: ÚPV-131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001