See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sulęcin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sulęcinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sulęcin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sulęcinie polegającym na świadczeniu w okresie 12 miesięcy tj. w terminie od 01.01.2025 r do 31.12.2025 r. usługi ciągłego i niezawodnego wyposażania wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sulęcin w niezbędną ilość i rodzaj pojemników i worków do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymaniu ich w należytym stanie sanitarnym, technicznym i porządkowym, a także do odbierania wszystkich odpadów komunalnych z tych nieruchomości i ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie, Długoszyn 80, 69-200 Sulęcin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sulęcin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sulęcinie” polegającym na świadczeniu w okresie 12 miesięcy tj. w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sulęcin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sulęcinie” polegającym na świadczeniu w okresie 12 miesięcy tj. w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. usługi ciągłego i niezawodnego wyposażania wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sulęcin w niezbędną ilość i rodzaj pojemników i worków do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymaniu ich w należytym stanie sanitarnym, technicznym i porządkowym, a także do odbierania wszystkich odpadów komunalnych z tych nieruchomości i ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie, Długoszyn 80, 69-200 Sulęcin.