522941-2025 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – „Dostawa mebli biurowych do siedziby Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa mebli biurowych do siedziby Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mebli biurowych zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem montażem i ich ustawieniem. 2. W ramach przedmiotu zamówienia, wykonawca dostarczy zamawiającemu meble fabrycznie nowe, należytej jakości, wcześniej nieużytkowane, niepochodzące z ekspozycji w punktach sprzedaży, spełniające funkcje i sposób ich użytkowania wynikający z opisu przedmiotu zamówienia. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowe" należy rozumieć meble które zostały wyprodukowane z nowych elementów i zapakowane w fabryce, a następnie sprzedane bezpośrednio do zamawiającego. Przez stwierdzenie „należytej jakości” należy rozumieć meble o solidnej konstrukcji, gładkim wykończeniu, bez śladów uszkodzeń i starannym wykonaniu. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby zamawiającego na adres: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung55442-2025
Interne KennungBA.zp.23.1.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert na 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w związku z opublikowaniem w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 27.01.2025 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Numer wstępnego ogłoszenia informacyjnego Dz. U. S: 18/2025 55442-2025.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Nie dokonano podziału zamówienia na części. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej w budynku MRiRW, lub sprawdzenia przez wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Rozliczenia pomiędzy zamawiającym a wykonawcą będą prowadzone w PLN. 8. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 11. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, a wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 12. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu znane na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 13. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 14. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy na warunkach określonych w projekcie umowy. 15. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 94 i 96 ustawy Pzp. 16. Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert na 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w związku z opublikowaniem w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 27.01.2025 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Numer wstępnego ogłoszenia informacyjnego Dz. U. S: 18/2025 55442-2025.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa mebli biurowych do siedziby Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi