See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH (PIELUCHOMAJTKI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, opatrunków do terapii podciśnieniowej, wyrobów myjąco-pielęgnujących, środków higienicznych (pieluchomajtki). Zamówienie składa się z 21 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 305957-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Kompresy gazowe niejałowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Kompresy jałowe z włókniny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Kompresy jałowe i serwety operacyjne jałowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Gaza jałowa i niejałowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Plastry opatrunkowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Opaski niejałowe dziane i elastyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Opaski gipsowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Opaski podgipsowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Przylepiec jałowy z centralnym opatrunkiem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Gąbki żelatynowe jałowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.11 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Lignina i wata
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.12 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Opatrunki jałowe do mocowania centralnego wkłucia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.13 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Opatrunki specjalistyczne do leczenia ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.14 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Jałowy opatrunek do mocowania kaniul
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.16 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Pianka myjąco-pielęgnująca dla dorosłych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.17 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Chusteczki myjąco-pielęgnujące dla dorosłych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.18 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Pieluchomajtki dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.19 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Pieluchomajtki dla potrzeb oddziałów szpitalnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.20 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Opatrunki do terapii podciśnieniowej oraz opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.21 do SWZ.