See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka diagnostických súprav vrátane prenájmu a servisu analyzátorov v2
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka diagnostických súprav na biochémiu, imunochémiu, chemickú analýzu moču a vyšetrenie močového sedimentu vrátane prenájmu a servisu analyzátorov, pričom zákazka je delená na dve časti. Opis predmetu zákazky jednotlivých častí je uvedený v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diagnostické súpravy pre biochemickú a imunochemickú diagnostiku vrátane prenájmu a servisu analyzátorov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka Diagnostických súprav pre biochemickú a imunochemickú diagnostiku vrátane prenájmu a servisu analyzátorov. Detailný opis predmetu zákazky tvorí súčasť súťažných podkladov.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Diagnostické súpravy pre chemickú analýzu moču a vyšetrenie močového sedimentu vrátane prenájmu a servisu analyzátorov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie diagnostických súprav pre chemickú analýzu moču a vyšetrenie močového sedimentu vrátane prenájmu a servisu analyzátorov. Detailný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 2