522990-2026 - Wettbewerb
Estland – Holzgewinnung – Harvendusraie- ja kokkuveoteenused Saare maakonnas ja vajadusel ka Hiiu maakonnas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Harvendusraie- ja kokkuveoteenused Saare maakonnas ja vajadusel ka Hiiu maakonnas
Beschreibung: Hanke tulemusel tellitakse Saaremaal ja vajadusel ka Hiiumaal väiksema tüvemahuga hooldusraiet ning liigi elupaikades ning kaitsealadel raiet, millest tulenevalt tuleb tööde teostamisel kasutada väiksemat tehnikat. Hinnanguline tüvemaht jääb vahemikku 0,02-0,1 ja hinnanguline kaalutud kokkuveokaugus on kuni 700 m. Teenust tellitakse kuni 01.09.2033.a või kuni maksimaalse kogumaksumuse täitumiseni, lepingu kehtivusaeg on alates sõlmimisest kuni 01.09.2035.a. Nõuded tehnikale on esitatud raamlepingu Lisas 11/1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313666-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0000