See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů 2023-2027
Beschreibung: Předmětem DNS jsou dodávky tonerů, náplní do tiskáren a souvisejícího spotřebního materiálu do tiskových zařízení podle potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 532810-2023
Interne Kennung: UM/14998/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 – Originální tonery a příslušenství Hewlett Packard
Beschreibung: Originální tonery a příslušenství Hewlett Packard
Interne Kennung: 7971
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie 3 - Originální tonery a příslušenství ostatních značek
Beschreibung: Originální tonery a příslušenství ostatních značek
Interne Kennung: 7973
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2 - Originální tonery a příslušenství Brother
Beschreibung: Originální tonery a příslušenství Brother
Interne Kennung: 7972