523024-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Zakup wraz z dostawą materiałów szkoleniowych dla szkoleń z zakresu ratownictwa taktycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą materiałów szkoleniowych dla szkoleń z zakresu ratownictwa taktycznego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów szkoleniowych, wykorzystywanych w ramach szkoleń z zakresu ratownictwa taktycznego. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu: 1) zestawy do tamowania krwotoków – 576 sztuk, 2) plecak ratownictwa taktycznego – 4 sztuki, 3) plecak ratownictwa medycznego – 1 sztuka, 4) zestaw PSP r1 w plecaku – 1 sztuka, 5) opatrunek typu izraelskiego – 576 sztuk, 6) gaza skompresowana taktyczna – 576 sztuk, 7) opaska taktyczna (staza) – 100 sztuk, 8) apteczka zespołowa – 17 sztuk, 9) zestaw VR pierwsza pomoc – 2 sztuki. 2. Szczegółowe wymagania dla poszczególnego rodzaju materiałów szkoleniowych oraz wszystkie wymagania co do liczby sztuk elementów wchodzących w skład danego materiału szkoleniowego, zostały zawarte w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Nr sprawy: ZP/6/VI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001