See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych obrabiarek konwencjonalnych do realizacji zajęć praktycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Dostawa fabrycznie nowych obrabiarek konwencjonalnych do realizacji zajęć praktycznych". Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: Część 1: Dostawa 5 sztuk obrabiarek konwencjonalnych –tokarek (3 szt. z cyfrowym odczytem dla osi X,Z i 2 szt. bez cyfrowego odczytu dla osi X,Z) Część 2: Dostawa 2 sztuk obrabiarek konwencjonalnych - frezarek konwencjonalnych Część 3: Dostawa 1 dłutownicy Część 4: Dostawa szlifierki do płaszczyzn ze stołem magnetycznym (1 szt.), uniwersalnej szlifierki - ostrzałki (1 szt.), piły taśmowej do metalu (1 szt.), wiertarki kadłubowej (1 szt.) Część 5: Dostawa 1 frezarki obwiedniowej do kół zębatych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 157466-2025
Interne Kennung: AP.271.106.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 42637100 Werkzeugmaschinen zum Bohren von Metall, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung, 42637200 Werkzeugmaschinen zum Ausbohren von Metall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 5 sztuk obrabiarek konwencjonalnych - tokarek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 1 jest: Dostawa 5 sztuk obrabiarek konwencjonalnych –tokarek (3 szt. z cyfrowym odczytem dla osi X,Z i 2 szt. bez cyfrowego odczytu dla osi X,Z). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu części 1 zawiera załącznik 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.106.2024 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 2 sztuk obrabiarek konwencjonalnych - frezarek konwencjonalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 2 jest: Dostawa 2 sztuk obrabiarek konwencjonalnych – frezarek konwencjonalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu części 2 zawiera załącznik 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.106.2024 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dłutownicy (1 szt).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 3 jest: Dostawa dłutownicy (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu części 3 zawiera załącznik 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.106.2024 - część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42637100 Werkzeugmaschinen zum Bohren von Metall
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa szlifierki do płaszczyzn ze stołem magnetycznym (1 szt.), uniwersalnej szlifierki - ostrzałki (1 szt.), piły taśmowej do metalu (1 szt.), wiertarki kadłubowej (1 szt.).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 4 jest: Dostawa szlifierki do płaszczyzn ze stołem magnetycznym (1 szt.), uniwersalnej szlifierki - ostrzałki (1 szt.), piły taśmowej do metalu (1 szt.), wiertarki kadłubowej (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu części 4 zawiera załącznik 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.106.2024 - część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42637100 Werkzeugmaschinen zum Bohren von Metall, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung, 42637200 Werkzeugmaschinen zum Ausbohren von Metall
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa frezarki obwiedniowej do kół zębatych (1 szt.).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia z zakresu części 5 jest: Dostawa frezarki obwiedniowej do kół zębatych (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z zakresu części 5 zawiera załącznik 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: AP.271.106.2024 - część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung
Menge: 1 Stück