2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup, transport i wniesienie) sprzętu komputerowego dla potrzeb Wydziału Realizacji Inwestycji i Remontów w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik do Specyfikacji. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu 36 miesięcy gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 30200000-1 urządzenia komputerowe. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia ogranicza się do dostawy wyposażenia do jednego Wydziału. Zamówienie z uwagi na niewielki zakres (wartość zamówienia poniżej progu ustawowego), nie utrudnia dostępu do zamówienia małym i średnim przedsiębiorstwom. Niezależnie od powyższego, niniejsze zamówienie stanowi jedno z zamówień objętych odrębnymi postępowaniami na dostawę sprzętu/wyposażenia komputerowego. 5. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. 6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 7. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Interne Kennung: PA.271.2.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001