See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na świadczenie zdrowotne z zakresu: konsultacje psychologiczne warsztaty umiejętności psychologicznych w ramach projektu pn. „Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028
Beschreibung: REHABILITACJA LECZNICZA PACJENTÓW ONKOLOGICZNYCH NA LATA 2025-2028 W ZACHODNIOPOMORSKIM CENTRUM ONKOLOGII W SZCZECINIE”, PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO PLUS W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA POMORZA ZACHODNIEGO 2021-2027.
Interne Kennung: DP-180/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 konsultacje psychologiczne
Beschreibung: konsultacje psychologiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 warsztaty umiejętności psychologicznych.
Beschreibung: warsztaty umiejętności psychologicznych.
Interne Kennung: Pakiet nr 2