See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104ZEK - Region 6
Beschreibung: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení §104ZEK a zajištění vyplnění dotazníku SOCAM u adresních míst
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část IO02
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část IO28_1
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0003
Titel: Část IO28_2
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0004
Titel: IO28_3
Interne Kennung: část 4