See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usunięcie zanieczyszczonego urobku z dna rzeki Elbląg na odcinku toru wodnego od punktu P2 do punktu Port
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa usunięcia zanieczyszczonego urobku z dna rzeki Elbląg, na odcinku toru wodnego od punktu P2 do punktu Port, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie elbląskim, na obszarze gminy Elbląg i gminy Miasta Elbląg. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wydobycie oraz wywóz zanieczyszczonego urobku w ilości ok 22 000 m3 z dna rzeki Elbląg, przed przystąpieniem do docelowego pogłębienia toru wodnego na rzece Elbląg na odcinku od punktu P2 do punktu Port. 3. Prace należy przeprowadzić metodą ex-situ z podziałem na następujące etapy: • Etap I - Prace przygotowawcze i zabezpieczenie terenowe; • Etap II - Wydobycie zanieczyszczonych osadów z jednoczesnym transportem i wyładunkiem na miejscu przeładunku; • Etap III - Odsączenie, załadunek, transport kołowy i przekazanie odpadu uprawnionemu podmiotowi. 4. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ: 5. Warunki prowadzenia robót i obowiązki Wykonawcy określono w projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności opisane w § 4 ust. 27 projektu Umowy - sposób dokumentowania zatrudnienia określono w § 4 ust. 30 Umowy; - uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli określono § 4 ust. 31 Umowy; - sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w § 10 ust. 2 pkt 7) Umowy. 7. Wykonawca przez cały okres realizacji Umowy musi być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z Przedmiotem Zamówienia na sumę ubezpieczenia nie niższą niż 10 mln PLN na jedno i wszystkie zdarzenia.
Vorherige Bekanntmachung: 433800-2025
Interne Kennung: ZP.371.39.2025.ASC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90720000 Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001