523117-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Weizen – Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Hontianske Nemce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Hontianske Nemce
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice (zrno pšenice potravinárskej), rok úrody 2026, minimálne trieda kvality A štandardná, v požadovanom množstve 8 000 ton pre Obilné silo Hontianske Nemce. Súčasťou predmetu zákazky sú i služby súvisiace s dodaním, ktorými sa rozumie balenie, doprava a vykládka na mieste určenia.
Interne Kennung: 561774
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03211100 Weizen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 8 000 Tonnen