523129-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen – Rámcová dohoda - servis technologických a bezpečnostních a měřících systémů ČS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - servis technologických a bezpečnostních a měřících systémů ČS
BeschreibungPředmětem zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, tj. stanovení rámcových smluvních podmínek pro jednotlivé dílčí zakázky, jejichž předmětem bude provedení servisních činností u technologických, bezpečnostních a měřících systémů zadavatele instalovaných a provozovaných na příslušných čerpacích stanicích. Jednotlivé servisní činnosti na systémech zadavatele instalovaných a provozovaných na příslušných čerpacích stanicích, jež v sobě zahrnují zajištění a provedení operativního servisu – servisní údržby a opravy, zajištění a provedení profylaktických – technologických kontrol a souvisejících oprav příslušných zařízení včetně silnoproudých a slaboproudých rozvodů, zajištění a provedení elektro revizí, včetně zajištění dodávky náhradních dílů a vyhotovení platnou a účinnou legislativou a zadavatelem požadované dokumentace, jsou dílčími zakázkami zadávanými zadavatelem dle jeho potřeb na základě a v souladu s rámcovou dohodou, jež je předmětem zadávacího řízení.
Interne Kennung201//24/OCN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevření řízení v nadlimitním režimu na rámcovou dohodu
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung201/24/OCN