See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motorová nafta na období 2025-2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, pro každou část veřejné zakázky, na dodávku letní a zimní motorové nafty dle ČSN EN 590 v objemu cca 680 000 litrů na období 2025 - 2026 pro střediska a cestmistrovství Správy silnic Moravskoslezského kraje, příspěvkovou organizaci. Dodávka bude realizována operativním dovozem uchazeče do míst plnění tj. na jednotlivá cestmistrovství středisek SSMSK a to do 48 hodin od závazné objednávky – dílčího plnění. Seznam středisek – fakturační adresy Středisko Bruntál, Zahradní II/19, 792 11 Bruntál Středisko Frýdek Místek, Horymírova 2287, 738 33 Frýdek Místek Středisko Karviná, Bohumínská 1877, 733 01 Karviná Středisko Nový Jičín, Suvorovova 525, 742 42 Šenov u Nového Jičína Středisko Opava, Joži Davida 2, 747 06 Opava
Interne Kennung: 144/OI-M/25-Ře
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Opava
Beschreibung: Dodávka cca 100 000 litrů nafty
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Nový Jičín
Beschreibung: Dodávka cca 120 000 litrů nafty
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Karviná
Beschreibung: Dodávka cca 115 000 litrů nafty
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Bruntál
Beschreibung: Dodávka cca 190 000 litrů nafty
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Frýdek-Místek
Beschreibung: Dodávka cca 155 000 litrů nafty
Interne Kennung: 2