2. Verfahren
Verfahren
Titel: PF/UPOL – vybavení interiéru (budova B)
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž interiérového vybavení v rekonstruovaných prostorech budovy B Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí předmětu Veřejné zakázky je také: - zpracování dodavatelské a výrobní dokumentace před vlastní realizací. Výrobní dokumentaci je dodavatel povinen před vlastní realizací dodávky interiérového vybavení ev. před zadáním výroby jednotlivých prvků odsouhlasit se Zadavatelem, - zpracování dokumentace skutečného provedení dodávky interiéru 1x v elektronické podobě, - úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní montáži v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, z místa plnění, - zaměření místa plnění před zahájením výroby, doprava na místo plnění, montáž, vč. veškerého montážního materiálu. Realizace Veřejné zakázky je rozdělena na dvě etapy následovně: I. etapa (zrekonstruované prostory): • 1.PP – 0.34 (Studentský klub - před rekonstrukcí se jednalo o místnosti 0.34, 0.35, 0.36, 0.37) • 1.PP – 0.40, 0.57, 0.64, 0.80 (Zázemí 1.PP) • 4.NP – 4.24 (Odpočinková zóna) II. etapa (prostory před rekonstrukcí): • 2.NP – 2.11, 2.23, 2.25, 2.26, 2.27, 2.28 (Různé místnosti 2.NP) • 1.NP – 1.68a, 1.68b (Učebny 1. NP) Podrobné požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Projektem interiéru, Soupisem prvků a závazným Zněním smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PF/UPOL – vybavení interiéru (budova B)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy spočívající v omezení rozsahu plnění Díla tak, že nebude realizována II. etapa Díla, jestliže nejpozději do 01. 09. 2026 nebude ukončeno zadávací řízení na veřejnou zakázku na stavební úpravy předcházející dodávce interiérového vybavení v rámci prostor II. etapy, a to uzavřením smlouvy s vybraným dodavatelem, popřípadě bude toto zadávací řízení do uvedeného data zrušeno. O této skutečnosti bude Zhotovitel Objednatele bez zbytečného odkladu písemně informovat. V případě uplatnění této vyhrazené změny závazku: a) zaniká povinnost Zhotovitele provést II. etapu Díla, b) Objednatel není povinen II. etapu Díla převzít ani za ni zaplatit, c) cena Díla se snižuje o cenu II. etapy, d) Zhotoviteli nevzniká z důvodu nerealizace II. etapy nárok na náhradu škody, ušlý zisk ani jiné obdobné plnění; tím není dotčeno právo Zhotovitele na úhradu již řádně poskytnutého plnění, pokud k němu došlo na základě pokynu Objednatele.