2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie met vrijwillige transparantie vooraf - Security dienstverlening en producten
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst met één ter zake kundige partij voor advies, levering, onderhoud en installatie van technische beveiligingssystemen een overeenkomst te sluiten. Uit de marktverkenning blijkt dat slechts één marktpartij in staat is om deze overheidsopdracht uit te voeren, aangezien mededinging om technische redenen ontbreekt. Een complete onderbouwing vindt u in het bijgevoegde document. De duur van de opdracht betreft 2 jaar gerekend vanaf 21 kalenderdagen na datum publicatie, met daarna de mogelijkheid om de opdracht met 3 (drie) keer 2 (twee) jaar te verlengen. De omvang van de opdracht over de duur van 8 (acht) jaar is geraamd op € 480.000,00.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1