See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vodovodni materijal
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala za potrebe poslovanja naručitelja.
Interne Kennung: VIK-002/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - Fazoni, armature i duktilne cijevi
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala (fazoni, armature, duktilne cijevi), temeljem iskazanih potreba naručitelja te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim tržišnim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör, 44167000 Verschiedene Rohrformstücke
Los: LOT-0002
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - Pocinčane cijevi i fitinzi
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala (pocinčane cijevi, pocinčani fitinzi, fitinzi od nehrđajućeg čelika), temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44167000 Verschiedene Rohrformstücke, 42131000 Leitungsventile, Hähne und Rohrarmaturen
Los: LOT-0003
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - Brtvila
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala (brtvila), temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44425200 Gummidichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - PEHD vodovodne cijevi i spojni elementi
Beschreibung: Predmet nabave je nabava PEHD cijevi i spojnih elemenata, temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - Plastični spojni materijal, fitinzi i armature
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala (plastični spojni materijal, fitinzi i armature) temeljem iskazanih potreba naručitelja te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Los: LOT-0006
Titel: Vodovodni materijal (Karlovac) - Vodomjerna okna i poklopci od plastičnih materijala
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala (vodomjerna okna i poklopci od plastičnih materijala) temeljem iskazanih poreba naručitelja te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44423000 Diverse Artikel
Los: LOT-0007
Titel: Vodovodni materijal (podružnica Ogulin)
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala za potrebe podružnice Ogulin, temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Vodovodni materijal (podružnica Ozalj)
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala za potrebe podružnice Ozalj, temeljem iskazanih potreba naručitelja, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Vodovodni materijal (podružnica Duga Resa)
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala za potrebe podružnice Duga Resa, temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Vodovodni materijal (podružnica Slunj)
Beschreibung: Predmet nabave je nabava vodovodnog materijala za potrebe podružnice Slunj, temeljem iskazanih potreba naručitelja, troškovniku te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: VIK-002/26-10