523265-2026 - Ergebnis
Tschechien – Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen – Svoz a likvidace odpadu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz a likvidace odpadu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění služeb při svozu odpadů, včetně specifických pro zdravotnické zařízení, z Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno a jeho následná likvidace v zařízení, které má povolení k odstraňování odpadů, včetně nebezpečných, pro uvedená katalogová čísla v zadávací dokumentaci. Plnění spočívá zejména v dodávce a zapůjčení sběrných nádob, odvozu, třídění, využití, včetně odběru elektroodpadu a elektrozařízení a odstranění odpadu vyprodukovaného zadavatelem, včetně zajištění souvisejících služeb za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci, za dodržení předepsaných technologických postupů a hygienických norem, zejména ve smyslu zákona č. 541/2020 Sb. o odpadech ve znění pozdějších předpisů. Součástí předmětu plnění je i zapůjčení sběrných nádob, jejichž specifikace je uvedena v příloze ZD, Požadavky na sběrné nádoby, které budou odpovídat druhům a předpokládanému množství odpadů a požadavkům příslušných obecně závazných právních předpisů, technických a hygienických norem. Druhy a předpokládané množství odpadů, které zadavatel vyprodukuje po dobu trvání smlouvy, jsou uvedeny v příloze ZD, Cenová nabídka, přičemž zadavatel upozorňuje, že uvedené množství v tunách pro jednotlivá katalogová čísla odpadů jsou pouze orientační, některé druhy odpadů mohou být produkovány minimálně či vůbec. Zadavatel rovněž upozorňuje, že některé druhy odpadů mohou být produkovány v množství větším, než je uvedeno v příloze ZD, Cenová nabídka. Dodavatel je povinen v takovém případě zajistit jejich svoz a likvidaci dle podmínek uvedených ve smlouvě a jejích přílohách. Harmonogram odvozu odpadů z místa plnění je uveden v příloze ZD, Harmonogram odvozu odpadu. Zadavatel upozorňuje, že harmonogram reflektuje dosavadní a předpokládané provozní podmínky, četnost svozu může být upravena dle podmínek uvedených ve smlouvě a jejích přílohách, včetně možnosti žádosti zadavatele o svoz jakéhokoliv druhu odpadu mimo stanovený harmonogram, v tomto případě je dodavatel povinen zajistit svoz do 48 hodin od obdržení požadavku zadavatelem.
Interne Kennung21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001