2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych regałów przesuwnych oraz regałów stacjonarnych, do nowej siedziby Sądu Rejonowego w Nysie, przy ul. Szopena 4A w Nysie, wraz z ich rozmieszczeniem oraz montażem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych regałów przesuwnych oraz regałów stacjonarnych, do nowej siedziby Sądu Rejonowego w Nysie, przy ul. Szopena 4A w Nysie, wraz z ich rozmieszczeniem oraz montażem. Zamówienie podstawowe obejmuje 3.449,80 mb, natomiast zamówienie opcji obejmuje 5.086,00 mb. Łącznie zamówienie obejmuje 8.535,80 mb.
Vorherige Bekanntmachung: 343786-2026
Interne Kennung: Z.261.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39132400 Karussell-Archivierungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001