523273-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Arzneimittel – zajednička nabava posebnih skupina lijekova
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zajednička nabava posebnih skupina lijekova
Beschreibung: Predmet nabave su posebne skupine lijekova za 28 zdravstvenih ustanova u Republici Hrvatskoj. Sukladno članku 203. ZJN 2016 predmet nabave podijeljen je na 92 grupe predmeta nabave (Grupa 1 - 92). Sukladno članku 204. stavku 3. ZJN 2016 gospodarski subjekt može dostaviti ponudu za jednu, nekoliko ili za sve grupe predmeta nabave.
Interne Kennung: 100/25-OP-OS-ZN
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: 25
Beschreibung: Nabava posebnih skupina lijekova
Interne Kennung: 100/25-OP-OS-ZN-25